home | oferta | o firmie | kontakt

Firma GREWLING Nieruchomości powstała jako zwieńczenie wieloletniej działalności na rynku nieruchomości. W obecnej formie prawnej działamy od 2011 roku. Dotychczasowa praca zawodowa założycieli firmy była ściśle powiązania z obrotem nieruchomościami, ich budową i obsługą.
Bogate doświadczenie zdobyte poprzez wykonywanie szerokiej gamy usług dla firm, inwestorów budowlanych, banków i instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych procentuje naszą coraz silniejszą pozycją na lokalnym rynku.

Wiodącą działalnością firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Ponadto razem z naszymi współpracownikami oferujemy Państwu usługę wyceny nieruchomości i praw majątkowych, podziałów nieruchomości, doradztwa prawnego i inwestycyjnego a także pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy pomogą Państwu poruszać się po skomplikowanym rynku nieruchomości. Współpracujemy z grupą kompetentnych fachowców zapewniających obsługę w szerokim zakresie. Z uwagi na zróżnicowaną tematykę wyodrębniliśmy następujące piony działalności:

1. POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
W zakresie pośrednictwa oferujemy szereg czynności mających na celu doprowadzenie do skutecznej finalizacji transakcji kupna, sprzedaży i najmu.

2. WYCENA NIERUCHOMOŚCI
Razem z naszymi współpracownikami oferujemy wykonanie operatów szacunkowych różnego rodzaju nieruchomości (lokalowych, zabudowanych budynkami mieszkalnymi, gruntowych, komercyjnych i innych o specyficznej charakterystyce).

3. INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI
Zajmujemy się kupnem nieruchomości celem ich rewitalizacji i dalszej odsprzedaży lub wynajmu.
Nasze portfolio jest bogate w tego rodzaju projekty. 
Posiadamy własne nieruchomości korzystnymi warunkami sprzedaży i wynajmu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY